BilgiForum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BilgiForum

Bu siteden herşey hakkındda bilgi alabilir, bilgi verebilirsiniz.

2 posters

Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz...

labtecdogan
    labtecdogan
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz... Empty Geri: Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz...

Mesaj  labtecdogan Cuma Ocak 02, 2009 3:59 pm

hee böle olsa bizde yapardık dışa çıkıldığını bilsek yane:D
    Mavi KaRanLıK
    Mavi KaRanLıK
    Admin
    Admin

Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz... Empty Geri: Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz...

Mesaj  Mavi KaRanLıK Cuma Ocak 02, 2009 3:53 pm

Bualbildiğim cevaplardan bi tanesi.. Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz... Lykeuv4ae3
    labtecdogan
    labtecdogan
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj  labtecdogan Paz Ara. 14, 2008 12:52 pm

bune yaa heryerde karşılaşmak zorundamıyım Razz tam yarım saat uğraştım bişey bulamadım çok saçma bence Very Happy
    Mavi KaRanLıK
    Mavi KaRanLıK
    Admin
    Admin

Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz... Empty Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz...

Mesaj  Mavi KaRanLıK Paz Ara. 14, 2008 12:40 pm

Bizim sınıfın çözemediği soruyu bir de burda deneyin..Belki çözersiniz... Einsteinuc0
    bu soruyu einstein 24 saate yakın bir zamanda çözmüş
    soru şöyle:
    orda bulunan topu her kareden geçecek çapraz gitmek yok en sonunda bulunduğu yere geri gelecek ve de her kareden yanlızca bir kere geçilebilir. oldukça zor ben günlerdir uğraşıyorum çözemedim umarım sizler çözersiniz

Hayde bakam kim çözecek bunu..

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 6:23 am